Головна » 2018 » Лютий » 26 » Проект учнівського самоврядування «Дитячий Світ»
14:37
Проект учнівського самоврядування «Дитячий Світ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Ланівці – місто, дружнє до дитини» – таку ініціативу  запропонували члени учнівського самоврядування Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Коваля в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізує АМУ за підтримки USAID, Асоціація міст України, який пропонує участь у Всеукраїнському конкурсі серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини».

Зараз дуже жвавим є процес щодо покращення умов для дітей у місті, починаючи від народження до повноліття. Щоб створити умови для кращого розвитку дітей у нашому місті члени учнівського самоврядування репрезентують дорослим дитячу думку про проблеми у місті під назвою «Зробимо життя щасливим для дітей»

Методом мозкового штурму, учні запропонували ряд проектів, які могли б покращити умови для розвитку дітей у нашому місті. Одним з пріоритетних виявився проект дитячого розважально-пізнавального центру під назвою «Дитячий Світ», де буде створене  середовище, яке дозволятиме сім’ям  та дітям почуватись більш комфортно.

       Метою проекту в місті Ланівці є реалізація дитячого розважально-пізнавального центру під назвою «Дитячий Світ» з комплексом послуг для населення, а також проведення культурно-масових заходів та  різних акції на допомогу дітям з малозабезпечених сімей, дітям з обмеженими можливостями та дітям, що перебувають під опікою та піклуванням.

          Проектом передбачається надання комплексу розважальних послуг, які включають в себе:

- м’яка ігрова кімната (дитячий садок на годину);

- розвивально-пізнавальна кімната, де будуть використовуватися розвиваючі

   ігри, що сприятимуть розвитку логіки, фантазії та пам’яті у дітей;
- розважальний комплекс (замки, гойдалки, каруселі, надувні гірки, батути,

   дитячий електропотяг, радіокеровані моделі);

- кімната для проведення культурно-масових заходів (виставки робіт, творчі

   вечори, конференції і т.п.);

- кінотеатр;

- дитяче кафе на 30 посадочних місць.

Ми, сучасні діти, більш активні, більше цікавимося тим, що відбувається навколо,  більше хочемо використовувати різноманітні сучасні можливості. Ми сподіваємось, що цей проект дасть  комплексне вирішення  тих проблем, з якими стикаються батьки та діти у Ланівцях.

 А також дякуємо за можливість висловити свої побажання щодо покращення життя у нашому місті.

Переглядів: 149 | Додав: BC
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]