Четвер
25.04.2024
00:38
Категорії розділу
Цікаве [21]
Прозорість та інформаційна відкритість [0]
Комп'ютерні технології [9]
Освіта [18]
Привітання [10]
Вхід на сайт
Пошук
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Лановецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Коваля

Пастки, що заховані в мережі
 Сучасний світ інформаційних технологій, дарує людству багато чудових інструментів, при допомозі яких можна відкрити для себе багато нового. Але до використання цих інструментів необхідно віднестися на повному  серйозі. Для одних чудовим ресурсом є електронна енциклопедія «Вікіпедія», для інших електронний перекладач від Інтернет-гіганта Гугл...
Що стосується останнього, то в процесі перекладу дана пошукова система використовує статичну інформацію, а не граматичну. Виходячи із цього, Google у своєму розпорядженні має колосальний архів. Принцип роботи перекладача полягає в тому, що завдяки певному алгоритму, відбувається пошук слів серед творів мистецтва або серед записів виступів різних політичних та громадських діячів. Як результат дії алгоритму, користувач отримує якісний переклад. Хоча інколи і трапляються помилки. Варто відмітити, що для програмного коду, складність полягає в тому, що деякі фрази просто відсутні у Глобальній павутині.
Одна із французьких газет, стверджує, що вільна енциклопедія «Вікіпедія» має занадто багато волі в електронному просторі. Без сумніву, користь від таких ресурсів велика, але не кожен може створити щось подібне. В першу чергу це твердження буде мати відношення до людей, які просто хочуть заробити на цьому, також і до тих, які намагаються поширювати неправдиву інформацію.
Як «Вікіпедія» так і онлайн перекладачі, можуть дійсно бути корисними, але для цього необхідно зберігати здоровий глузд і бути реалістом.


 






Категорія: Комп'ютерні технології | Додав: 5Sasha5 (20.02.2012)
Переглядів: 1026 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]