Середа
24.04.2024
10:20
Категорії розділу
Цікаве [21]
Прозорість та інформаційна відкритість [0]
Комп'ютерні технології [9]
Освіта [18]
Привітання [10]
Вхід на сайт
Пошук
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Лановецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Коваля

Чому в людей не ростуть котячі вуса
  Генетичний код людини, вже давно став об’єктом дослідження номер один. Розгадавши цей код, людство змогло б отримати відповіді на багато запитань.
    Групі вчених із Стенфордського університету, вдалося частково розгадати цю головоломку. Завдяки дослідженням Девіда Кінгслі, який очолив групу вчених, людство отримало відповіді на деякі запитання.
    Як показали результати досліджень, що проводилися шляхом порівняння ДНК людини і шимпанзе, людина набула риси відмінності від тварин не шляхом еволюції, а навпаки, шляхом деградації. Саме так, завдяки деградації, ми відрізняємся від тварин. При порівнянні ДНК людини і шимпанзе, було виявлено, що ділянка людської ДНК має прогалини, яких немає в ДНК шимпанзе. Саме ці прогалини, відповідають за деякі тваринні риси, наприклад, за котячі вуса, високу чутливість, нічний зір, волосяні покриви та інші.
    Всього було виявлено 510 відмінностей в ДНК людини. Відсутні ланки в генетичному коді людини, відповідають за вироблення білка-рецептора  AR, що реагує на чоловічі гормони – тестостерон та дигідротестостерон. Саме наявність цього білка, у тварин, зумовлює у них появу чутливих вус-вібрисів. Також відсутність білка AR, сприяла збільшенню у розмірах людського мозку.
    Результати роботи вчених Стенфордського університету, будуть обговорюватися на науковій конференції, результатом якої буде присвоєння Нобелівської премії. Після цих досліджень, еволюційна теорія розвитку людини, може бути під сумнівом.












Категорія: Цікаве | Додав: 5Sasha5 (10.03.2011)
Переглядів: 1354 | Теги: ДНК, білок, вчені | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]